Meta Serigrafi ile Plastik Üzerine Baskı

Sizlere Özel Fiyatlar!

Çeşitli plastik şişeleriniz üzerine serigrafi baskıda hızlı çözümler sunmaktayız. Serigrafi baskı, etikete göre kalite açısından kıyasladığımız zaman Camın veya plastiğin yüzeyine tutunur ve çıkma yapmaz. Bu nedenle markanızı göstermek amacıyla ve özellikle kalite açısından bu ürünlere serigrafi baskı hizmeti vermekteyiz. Ürününüz için ücretsiz bir şekilde numune talep edebilirsiniz.

Numune talep etmek için logo veya baskı bilgileriniz ile beraber basılacak şişelerinizden de birkaç adet kargo ile gönderdikten sonra numune işlemleriniz hızlıca birkaç gün içerisinde tamamlanır. Ayrıca İstanbul içerisinde iseniz toplantı talep edebilirsiniz, ekip arkadaşlarımız sizleri işlerinize daha hızlı ve ortak çözümler bulmak için yerinizde ziyaret edebilirler. Hızlı dönüş, kalite, uygun fiyat ve hızlı teslimat ilkesini kendimize benimsedik, bu nedenle verilen siparişleriniz en kısa sürede teslim edilir.

Serigrafi baskı tekniği sayesinde tüm plastik ürünlere yüksek kaliteli baskılar yapmak mümkündür. Makine kutuları, cihaz kutuları, kalemler, promosyon ürünleri ve daha birçok plastik zemin, uzun ömürlü ve çok renkli baskılar için uygundur. Firmamızın geniş ürün yelpazesindeki çeşitli örneklerde de görülebileceği gibi, serigrafi baskı ile net ve çarpıcı baskılar elde edebilirsiniz. Tüm ürünlerimize bakmak ve farklı seçenekleri incelemek için lütfen web sitemizdeki “ÜRÜNLERİMİZ” sayfasını ziyaret edin.

PVC, ABS, antişok, polistren, polipropilen, polietilen, derlin, PET A, PET G, PP, polikarbonat ve akrilik gibi birçok plastik malzeme, serigrafi baskı tekniği ile kolayca baskılanabilir. Bu da size çeşitli sektörlerde, kaliteli ve dayanıklı baskılar yapabilme imkanı sunar.

Yüksek Kaliteli Baskılar

Profesyonel ekipmanlarımız ve deneyimli personelimiz sayesinde, ürünlerinizde her zaman yüksek kaliteli baskılar elde edersiniz.

Hızlı Teslimat

Serigrafi baskı hizmetlerimizde hızlı teslimat süreleri sunarız, böylece ürünlerinizi zamanda teslim alabilirsiniz. Daha fazlası Metaserigrafi.com.tr'de!

Plastik Üzerine Baskı Özellikleri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kalitli ve Güvenilir Plastik Baskı

Plastik malzemeler, reklam ve pazarlama sektöründe yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Serigrafi baskı tekniği ile plastik ürünlere uzun ömürlü, net ve çok renkli baskılar yapılabilmektedir. Bu sayede, firmalar ürünlerini tanıtmak için çeşitli promosyon ürünleri, makina kutuları, cihaz kutuları, kalemler ve benzeri plastik zeminli ürünlere baskı yapabilmektedir.

Serigrafi baskı, doğru şekilde uygulandığında plastik üzerine yüksek kaliteli baskılar elde edilmesini sağlar. Bu teknik sayesinde, çeşitli plastik malzemeler üzerine baskı yapılabilir. PVC plastik, ABS, antişok, polistren, polipropilen, polietilen, derlin, pet A, Pet G, PP, polikarbonat ve akrilik malzemelerin üzerine baskılar yapılabilmektedir.

Plastik malzemeler, hafif ve dayanıklıdır. Bu nedenle, reklam sektöründe sıkça kullanılmaktadır. Plastik malzemeler üzerine yapılan baskılar, uzun ömürlüdür ve yıllarca kalitesini koruyabilir. Böylece, firmanızın ürünleri için yapılan baskılar, uzun süre boyunca reklamınızı yapabilir.

İletişim

Hangi konuda hizmet almak istersiniz?

Formu doldurun dakikalar içerinde en uygun ve kaliteli fiyatlar ile sizlere dönüş sağlayalım. Avantajlı teklifleri değerlendirme şansını hemen yakalayın.